Ľad s vodou

Spoločnosť Electrolux neustále myslí na dokonalosť svojich modelov, ako aj na to, ako prinášajú svojim majiteľom čo najväčší úžitok. Najnovšou myšlienkou spoločnosti je zásobovanie ľudí pitnou vodou v kontinuálnom režime. Táto vlastnosť je obzvlášť dôležitá pre tých, ktorí trvale žijú v metropole. Najnovší vývoj spoločnosti sa týka vytvorenia schopnosti zásobovať človeka nielen bežnou pitnou vodou, ale aj vodou sýtenou oxidom uhličitým a tiež ľadom. Chladničky Source a Glacier sú navrhnuté tak, aby sa k sebe dokonale hodili. Tieto modely môžu byť inštalované v bezprostrednej blízkosti a dodávať vodu a ľad tým, ktorí to potrebujú. Za týmto účelom sú na dverách chladničky umiestnené výdajne.
Tento vývoj je spôsobený skutočnosťou, že nie vždy je vhodné kupovať balenú pitnú vodu v obchode. Táto voda musí byť prenesená a uložená niekde doma. Fľaše musia byť neustále zlikvidované a môžu tak výrazne zväčšiť priestor pre odpadky. Nový model chladničky je schopný dodávať pitnú čistú vodu priamo z dverí chladničky a v ľubovoľný vhodný čas. Chladnička Source je navrhnutá na zásobovanie pitnou vodou. E sa môže piť a používať na varenie. Je to zdraviu prospešné a neobsahuje žiadne nečistoty škodlivé pre ľudské zdravie.
Voda v tomto modeli je dodávaná z vonkajšej strany. Ak potrebujete zohnať minerálku, pitnú vodu, musíte dať pod výdajňu vhodnú nádobu a stlačiť tlačidlo. Zásoba vody v chladničke je 3,6 litra. Je schopný veľmi rýchlo doplniť. Systém má zabudovaný filter na zlepšenie chuti a čistoty. Indikátor umiestnený v chladničke upozorní na okamih, kedy je potrebné vymeniť filter.
Ďalšou novinkou spoločnosti je chladnička Glacier. Vo dverách chladničky je zariadenie, ktoré dodáva ľad. Technológia výroby je usporiadaná tak, aby bolo vylúčené lepenie kociek ľadu. Jednou rukou môžete nabrať potrebné množstvo ľadu. Aby ste zabránili vyčerpaniu zásob ľadu, nie je potrebné do nádrže pridávať vodu. Chladnička robí všetko automaticky. Chladnička má špecifickú funkciu. Len čo padne noc, automaticky začne pracovať pri zníženom hluku. K dispozícii je detská poistka a technológia Frost-frе.

Ľad s vodou
Ľad s vodou
Ľad s vodou
Ľad s vodou Ľad s vodou Ľad s vodouHome | Articles

December 6, 2022 16:30:54 +0200 GMT
0.008 sec.

Free Web Hosting