Úzka práčka do malej kúpeľne

V Rusku sa zvýšil dopyt po práčkach, ktoré už prestali byť luxusným tovarom. Ale dopyt sa dostatočne zvýšil pre úzke stroje. Je to spôsobené malými rozmermi kúpeľní a kuchýň. Koniec koncov, nie každý má možnosť mať priestrannú kúpeľňu, do ktorej sa zmestí veľké auto a sprchovací odtok.
Ak vezmeme do úvahy ďalší faktor, že práve práčky Bosch sú dopytované hlavne v Rusku, spoločnosť sa rozhodla ich tu vyrábať. Ušetrí sa tak čas na dodanie hotových výrobkov priamo k spotrebiteľovi a takisto je možné výrazne znížiť ich náklady z dôvodu rovnakého dodania, ako aj colných nákladov.
Preto sú teraz úzke práčky Bosch schopné rýchlejšie reagovať na dopyt na trhu v Rusku. Napokon uplynul rok od otvorenia špeciálnej linky na ich výrobu neďaleko Petrohradu.
Od minulosti sa plánuje špeciálna výroba práčok úzkeho typu Bosch „Classixx 5“: WLF 20171 CE, WLF 20271 CE a WLF 24271 CE. Výrobca ich priblížil čo najviac požiadavkám Rusov. To je diktované veľkou túžbou dobiť toto miesto na trhu s práčkami, ako aj schopnosťou poskytovať také modely za optimálnu cenu, ktorá uspokojí nášho spotrebiteľa.
Tieto modely majú určité parametre, ktoré by sa Rusom mali páčiť. Napríklad program „ Super Fast 30 “ pomôže každej gazdinke umyť sa v priebehu pol hodiny, aby mohla ďalej používať úzku práčku Bosch. Toto je veľmi dôležitá funkcia, ak nie je možné umývať každý deň, pretože mnoho žien v domácnosti si stále môže dovoliť zariadiť veľké umývanie iba raz týždenne. Predtým bola táto funkcia k dispozícii iba u drahých modelov.
Časté, ale krátke pranie navyše šetrí elektrickú energiu a prací prášok, vďaka čomu môže byť bielizeň vždy perfektne čistá. Nové modely majú tiež väčšie zaťaženie, bolo zvýšené z 3 na 5 kg. To tiež šetrí čas na umývanie. Umožňuje vám tiež umývať väčšie predmety v úzkej práčke Bosch.
Rýchlosť odstreďovania v úzkych práčkach Bosch bola zvýšená na 1 000 - 1 200 ot./min. Takmer všetky modely majú displej a vďaka elektronike Bosch bude umývanie rýchle a príjemné, pretože stroje sa ľahko ovládajú. K dispozícii sú funkcie ako „ extra plákanie “, časovač atď.

Úzka práčka do malej kúpeľne
Úzka práčka do malej kúpeľne
Úzka práčka do malej kúpeľne
Úzka práčka do malej kúpeľne Úzka práčka do malej kúpeľne Úzka práčka do malej kúpeľneHome | Articles

December 3, 2022 16:56:54 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting